TUNS50F24
Numărul produsului DigiKey
1776-1808-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUNS50F24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 2,1A 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
TUNS50F24 Modele
Putere (wați)
50 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
86%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,30" L x 1,47" l x 0,50" Î (58,4mm x 37,3mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
48mV
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
48mV
Curent - Ieșire (Max)
2,1A