TUNS300F48
Numărul produsului DigiKey
1776-1802-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUNS300F48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 48V – – – 6,5A 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
TUNS300F48 Modele
Putere (wați)
300 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
90%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,62" L x 2,42" l x 0,50" Î (117,3mm x 61,5mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V
Reglare linie
96mV
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
96mV
Curent - Ieșire (Max)
6,5A