TUNS100F05
Numărul produsului DigiKey
1776-1809-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUNS100F05
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 5V – – – 20A 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TUNS100F05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
100 W
Producător
Cosel USA, Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
85%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,30" l x 0,50" Î (61,0mm x 58,4mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
10mV
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
10mV
Curent - Ieșire (Max)
20A