TUHS25F05
Numărul produsului DigiKey
1776-1788-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUHS25F05
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 25W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 5V – – – 5A 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
TUHS25F05 Modele
Putere (wați)
25 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
87%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,42" L x 1,00" l x 0,65" Î (36,1mm x 25,4mm x 16,5mm)
Tensiune - Ieșire 1
5V
Reglare linie
20mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
40mV
Curent - Ieșire (Max)
5A