TUHS15F24
Numărul produsului DigiKey
1776-1784-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUHS15F24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 630mA 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
TUHS15F24 Modele
Putere (wați)
15 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
87%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
1,30" L x 0,86" l x 0,59" Î (33,0mm x 21,8mm x 15,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
96mV
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
150mV
Curent - Ieșire (Max)
630mA