SUCS6243R3C
Numărul produsului DigiKey
1776-1622-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SUCS6243R3C
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 1,35A 18V - 36V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1,35A
Prod.
Tensiune - Izolație
500 V
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
75%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,28" L x 0,73" l x 0,28" Î (32,6mm x 18,6mm x 7,0mm)