PLA150F-12
Numărul produsului DigiKey
1776-1547-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PLA150F-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PLA150F-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Eficiență
87%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V