PJA100F-24
Numărul produsului DigiKey
1776-1002-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PJA100F-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.3 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,29" L x 1,61" l x 3,82" Î (109,0mm x 40,9mm x 97,0mm)