Imaginea pentru PDA50F-5-N nu este disponibilă
PDA50F-5-N
Numărul produsului DigiKey
1776-PDA50F-5-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PDA50F-5-N
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
10 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Cutie
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip
Închis
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
5V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 3,23" l x 1,36" Î (119,9mm x 82,0mm x 34,5mm)