PBA75F-24-N
Numărul produsului DigiKey
1776-1515-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PBA75F-24-N
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PBA75F-24-N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire 1
3.2 A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V