MGS61205
Numărul produsului DigiKey
1776-1045-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGS61205
Descriere
DC DC CONVERTER 5V
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – 1,2A 9V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGS61205 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
1,2A
Serie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,87" L x 0,37" l x 0,47" Î (22,0mm x 9,5mm x 12,0mm)