MGS6053R3
Numărul produsului DigiKey
1776-1044-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGS6053R3
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 1,6A 4,5V - 9V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGS6053R3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1,6A
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
81%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
9V
Mărime/Dimensiune
0,87" L x 0,37" l x 0,47" Î (22,0mm x 9,5mm x 12,0mm)