MGFS15243R3
Numărul produsului DigiKey
1776-1340-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGFS15243R3
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 4A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGFS15243R3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
4A
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul 6-DIP
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,39" Î (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)