KHEA30F-5
Numărul produsului DigiKey
1776-1243-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
KHEA30F-5
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 5V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KHEA30F-5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Cosel USA, Inc.
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
30W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,72" L x 0,89" l x 2,95" Î (94,5mm x 22,5mm x 75,0mm)