GMA300F-24-J3
Numărul produsului DigiKey
1776-GMA300F-24-J3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GMA300F-24-J3
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
GMA300F-24-J3 Modele
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,44" Î (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)