GMA300F-12-R3
Numărul produsului DigiKey
1776-3655-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GMA300F-12-R3
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GMA300F-12-R3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
25 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Pornire/oprire la distanță, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,44" Î (101,6mm x 50,8mm x 36,6mm)