GHA500F-24-R3
Numărul produsului DigiKey
1776-1234-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHA500F-24-R3
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
6.3 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,38" Î (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)