ESC-10-472
Numărul produsului DigiKey
1776-2118-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ESC-10-472
Descriere
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 10 A 250VAC – O singură etapă Bloc terminal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESC-10-472 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
10 A
Producător
Cosel USA, Inc.
Frecvență - Operațională
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Cutie
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.c. nominal
250V
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal
250V
Număr produs de bază
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
250 V