DCS1400B48
Numărul produsului DigiKey
1776-DCS1400B48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DCS1400B48
Descriere
ISOLATED DC/DC CONVERTERS,1401.6
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 29,2A 200V - 435V Intrare
Categorie
Tensiune - Izolație
3 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, placă de fundație, radiator, detectare la distanță
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
95%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
200V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
435V
Pachet/cutie
Bloc integral
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 2,40" l x 0,50" Î (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc integral
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
CE, cUL, cURus, DEMKO, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
29,2A
Număr standard
Putere (wați)
1.4 kW