THAS322M050AD0C nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Cornell Dubilier Knowles
În stoc: 0
Fișă de date
3200 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 50mOhm la 120Hz 5000h la 105°C
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THAS322M050AD0C
Numărul produsului DigiKey
338-4446-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THAS322M050AD0C
Descriere
CAP ALUM 3200UF 20% 50V FLTPCK
Descriere detaliată
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.9 A @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.48 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
2,618" L x 1,000" l (66,50mm x 25,40mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,366" (9,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C