THAS311M100AA0C
Numărul produsului DigiKey
THAS311M100AA0C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THAS311M100AA0C
Descriere
CAP ALUM 310UF 20% 100V FLTPCK
Descriere detaliată
310 µF 100 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 290mOhm la 120Hz 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
THAS311M100AA0C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.1 A @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.43 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,433" L x 1,000" l (36,40mm x 25,40mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Înălțime - Montat (Max)
0,366" (9,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
290mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C