THAS202M060AC0C
Numărul produsului DigiKey
338-4447-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THAS202M060AC0C
Descriere
CAP ALUM 2000UF 20% 60V FLTPCK
Descriere detaliată
2000 µF 60 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 70mOhm la 120Hz 5000h la 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.5 A @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
2,118" L x 1,000" l (53,80mm x 25,40mm)
Tensiune - Nominală
60 V
Înălțime - Montat (Max)
0,366" (9,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C