THA442M035AC0C | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | THA442M035AC0C-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | THA442M035AC0C |
Descriere | CAP ALUM 4400UF 20% 35V FLTPCK |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 4400 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 70mOhm la 120Hz 5000h la 85°C |
Serie | Aplicații |
Ambalaj Vrac | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 2.8 A @ 120 Hz |
Stare piesă Activ | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 3.08 A @ 20 kHz |
Capacitanță | Spațiu între derivații 0,394" (10,00mm) |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 2,118" L x 0,953" l (53,80mm x 24,20mm) |
Tensiune - Nominală 35 V | Înălțime - Montat (Max) 0,335" (8,50mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) 70mOhm la 120Hz | Suprafață montaj la suprafață – |
Durată de funcționare la temp. 5000h la 85°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -55°C – 85°C | Pachet/cutie FlatPack |