THA131M350AB1C poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Cornell Dubilier Knowles
În stoc: 0
Fișă de date
130 µF 350 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 1,78Ohm la 120Hz 5000h la 85°C
THA and THAS Thinpack Aluminum Electrolytic Capacitors 5,000 hrs
THA131M350AB1C
Numărul produsului DigiKey
THA131M350AB1C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THA131M350AB1C
Descriere
CAP ALUM 130UF 20% 350V FLTPCK
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
500 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
900 mA @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,807" L x 0,953" l (45,90mm x 24,20mm)
Tensiune - Nominală
350 V
Înălțime - Montat (Max)
0,335" (8,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
1,78Ohm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C