MLS113M040EB1A
Numărul produsului DigiKey
MLS113M040EB1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLS113M040EB1A
Descriere
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPAC
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11000 µF 40 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 36mOhm la 120Hz 10000 ore la 85°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
16.9 A @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
19.5 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
3,000" L x 1,750" l (76,20mm x 44,45mm)
Tensiune - Nominală
40 V
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
36mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 85°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C