MLP662M050EA0A
Numărul produsului DigiKey
338-3577-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP662M050EA0A
Descriere
CAP ALUM 6600UF 20% 50V FLATPACK
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6600 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 62mOhm 2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Prod.
Polarizare
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
2,000" L x 1,750" l (50,80mm x 44,45mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
62mOhm
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C