MLP331M420EB0A
Numărul produsului DigiKey
338-1207-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP331M420EB0A
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK
Descriere detaliată
330 µF 420 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 530mOhm 2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
3,000" L x 1,750" l (76,20mm x 44,45mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
420 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
530mOhm
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C