MLP331M250EK0A
Numărul produsului DigiKey
338-1205-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP331M250EK0A
Descriere
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF 250 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 426mOhm 2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Prod.
Polarizare
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
1,500" L x 1,750" l (38,10mm x 44,45mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
250 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
426mOhm
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C