MLP272M100EB0A
Numărul produsului DigiKey
338-1203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP272M100EB0A
Descriere
CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPAC
Descriere detaliată
2700 µF 100 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 46mOhm 2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
3,000" L x 1,750" l (76,20mm x 44,45mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
100 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
46mOhm
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C