MLP151M350EK0A
Numărul produsului DigiKey
338-1198-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP151M350EK0A
Descriere
CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Descriere detaliată
150 µF 350 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 1Ohm 2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
1,500" L x 1,750" l (38,10mm x 44,45mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Tensiune - Nominală
350 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
1Ohm
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C