MLP102M200EB1A
Numărul produsului DigiKey
338-4389-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MLP102M200EB1A
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 200 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack, Cu file 158mOhm la 120Hz 2000 ore la 85°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
3.8 A @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
5 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
1,000" (25,40mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
3,000" L x 1,750" l (76,20mm x 44,45mm)
Tensiune - Nominală
200 V
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
158mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C