FCA0805C104M-J2 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Rubycon
În stoc: 253
Fișă de date
0.1 µF Condensator cu peliculă 12V 16V Acrilic, Metalizat 0805 (2012 metric)