EDC155Z5R5V
Numărul produsului DigiKey
338-EDC155Z5R5V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EDC155Z5R5V
Descriere
1.5F, 5.5V
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Axial, Bidon – vertical 30Ohm la 1kHz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Axial, Bidon – vertical
Capacitanță
1.5 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-20%, +80%
Mărime/Dimensiune
0,748" diam. (19,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,787" (20,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30Ohm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C