DGH357Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH357Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH357Q2R7
Descriere
CAP 350F -10%, +30% 2.7V TH
Descriere detaliată
350 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4 3mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DGH357Q2R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Pachet/cutie
Radial, Bidon – înclichetare – derivație 4
Capacitanță
350 F
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
2,441" (62,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
3mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C