DGH305Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH305Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH305Q2R7
Descriere
CAPACITOR 3F -10%, +30% 2.7V TH
Descriere detaliată
3 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 80mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Capacitanță
3 F
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
0,846" (21,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C