DGH107Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH107Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH107Q2R7
Descriere
CAP 100F -10%, +30% 2.7V TH
Descriere detaliată
100 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 8mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – Cu înclichetare
Capacitanță
100 F
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,866" diam. (22,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,850" (47,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
8mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C