DGH106Q2R7
Numărul produsului DigiKey
338-DGH106Q2R7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DGH106Q2R7
Descriere
CAPACITOR 10F -10%, +30% 2.7V TH
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 2.7 V Radial, Bidon 40mOhm la 1kHz 1500h la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Tensiune - Nominală
2.7 V
Înălțime - Montat (Max)
1,260" (32,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 85°C