CD15FD111FO3F
Numărul produsului DigiKey
CD15FD111FO3F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CD15FD111FO3F
Descriere
CAP MICA 110PF 1% 500V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
110 pF Mica Condensator 500 V Radial
Categorie
Material dielectric
Mica
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Tip montare
Orificiu străpuns
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Radial
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,232" (5,90mm)
Capacitanță
110 pF
Caracteristici
De uz universal
Toleranță
±1%
Mărime/Dimensiune
0,461" L x 0,181" l (11,70mm x 4,60mm)
Tensiune - Nominală
500 V
Înălțime - Montat (Max)
0,370" (9,40mm)