381LR391M450A042
Numărul produsului DigiKey
338-3773-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
381LR391M450A042
Descriere
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – Cu înclichetare 340mOhm la 120Hz 3000h la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
1.97 A @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.82 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
1,378" diam. (35,00mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
1,654" (42,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
340mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C