224MKP275K
Numărul produsului DigiKey
1572-1086-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
224MKP275K
Descriere
CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.22 µF Condensator cu peliculă 310V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
1,024" L x 0,236" l (26,00mm x 6,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,583" (14,80mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,886" (22,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
310V