106BPS035M
Numărul produsului DigiKey
1572-1644-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
106BPS035M
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 23,21Ohm la 120Hz 2000 ore la 85°C
Categorie
Polarizare
Bipolar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
46 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
23,21Ohm la 120Hz
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C