477XMPL002MG19R
Numărul produsului DigiKey
1572-477XMPL002MG19RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1572-477XMPL002MG19RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1572-477XMPL002MG19RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
477XMPL002MG19R
Descriere
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 µF 2 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 6mOhm 1000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Producător
Cornell Dubilier Knowles
Valori nominale
Serie
Aplicații
Decuplare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
470 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
2 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
6mOhm
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C