THAS131M450AD0C
Numărul produsului DigiKey
THAS131M450AD0C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THAS131M450AD0C
Descriere
CAP ALUM 130UF 20% 450V FLTPCK
Descriere detaliată
130 µF 450 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 1,12Ohm la 120Hz 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
THAS131M450AD0C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
800 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.36 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
2,618" L x 1,000" l (66,50mm x 25,40mm)
Tensiune - Nominală
450 V
Înălțime - Montat (Max)
0,366" (9,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
1,12Ohm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C