THA442M035AC0C
Numărul produsului DigiKey
THA442M035AC0C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
THA442M035AC0C
Descriere
CAP ALUM 4400UF 20% 35V FLTPCK
Descriere detaliată
4400 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu FlatPack 70mOhm la 120Hz 5000h la 85°C
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
2.8 A @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.08 A @ 20 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
2,118" L x 0,953" l (53,80mm x 24,20mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
0,335" (8,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 120Hz
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C