M100F-019.2M
Numărul produsului DigiKey
CW783TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CW783CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CW783DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
M100F-019.2M
Descriere
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19.2 MHz TCXO LVCMOS Oscilator 3,3V – 8-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±100ppb
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
3,3mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
8-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,083" (2,10mm)
Ieșire
LVCMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V