DOT050F-010.0M
Numărul produsului DigiKey
CW837TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CW837CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CW837DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DOT050F-010.0M
Descriere
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz TCXO LVCMOS Oscilator 3,3V – 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppb
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,550" L x 0,355" l (13,97mm x 9,02mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,270" (6,86mm)
Ieșire
LVCMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V