DOCSC022F-024.0M
Numărul produsului DigiKey
CW935TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CW935CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CW935DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DOCSC022F-024.0M
Descriere
XTAL OSC OCXO 24.0000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz OCXO LVCMOS Oscilator 3,3V – 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppb
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,555" L x 0,358" l (14,10mm x 9,10mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,335" (8,51mm)
Ieșire
LVCMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V