CWX813-050.0M
Numărul produsului DigiKey
CW541TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CW541CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CW541DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CWX813-050.0M
Descriere
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±25ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
30mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Ieșire
LVCMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
3,3V