LSA29-S1S1-S96
Numărul produsului DigiKey
2210-LSA29-S1S1-S96-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LSA29-S1S1-S96
Descriere
COAX CABLE SMA TO SMA 8'
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMA Cablu coaxial D.E. 3,58mm 96,0" (2,4m) 8,0'
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
ConductRF
Caracteristică de montare conector secundar
Serie
Lungime
96,0" (2,4m) 8,0'
Ambalaj
Vrac
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 3,58mm
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
SMA la SMA
Impedanță conector
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Gen primul contact
Element tip tată
Frecvență - Max
18 GHz
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Culoare
Albastru
Caracteristică de montare conector principal
Caracteristici
Ecranat
Conector secundar
Mufă SMA
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C