DTB-15MP-KIT
DTB-15MP-KIT
DTB-15MP-KIT
Numărul produsului DigiKey
4771-DTB-15MP-KIT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DTB-15MP-KIT
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS TERM BLK
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Distanță backset
Număr de poziţii
Caracteristici
Ansamblu
Număr de rânduri
2
Valoare nominală tensiune
220V
Tip montare
Culoare
Argintiu
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Formă contact
Tip contact
Semnal
Material dielectric
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Diametru fir
AWG 20-26
Terminație
Bloc terminal
Material contact
Material primar
Plastic
Temperatură de funcționare
-45°C – 85°C